Moda

2020 Yaz Modası

2020 İlkbahar/Yaz modasına damga vuran trendler neler? Moda haftalarında öne çıkan trendleri öğrenin ve bunları stilinize nasıl uygulayacağınızı keşfedin. Sezonun trend renklerinden desenlere, stilinize uygulamanız gereken her detayı öğrenin.

Şaşırtıcı Renkler

Renklerin satürasyonu artırılmış tonları, çarpıcı ve dikkat çekici bir sezona işaret ediyor şüphesiz.

 

Özellikle Valentino’nun neon elbiseleri ile kalabalıklar arasında dahi tüm bakışları üzerinizde toplamanız mümkün.

2020 İlkbahar/Yaz sezonu çizgilerin sezonu olacak! Tabii ki hepimizin gardırobundan en azından iki tane çizgili bluz veya elbise veya triko mutlaka var; ancak trend desene yeni bir güç kazandırması açısından dikkate değer. Altuzarra’nın örgü elbisesi veya 3.1 Phillip Lim’in grafik pilileri gibi.

Mütevazı ve gündelik denim yamaları, fırfırları, yırtıkları ve birçok yeni uygulaması ile bir moda gerçeği olarak kendine yer buluyor. Özellikle Givenchy’nin ustalıklı terzilik örneği ceketi ile kombinlediği geniş ve kesik paçalı modelinin sokak modasına bomba gibi düşeceğinden şüphemiz yok.

Tek omuzda fırfırlar, tek kalçada biriken kırımlar, uçuşan etekler… Vücudun her yerinde taşınabilecek fırfırın her hali, modanın yeni gösterişli parçası olarak 2020 İlkbahar/Yaz trendleri arasında kendini gösteriyor

Mikro şortlar ve kesimlerin ortaya çıkarttığı bacaklar, en klasik modaevi Chanel’de dahi, tüm podyumları etkisi altına aldı. En şık ilham kaynağı için gece ceketleri ve payetli üstlerle kombinlendikleri Saint Laurent’e bakmak yeterli.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir